Strona internetowa najlepszą wizytówką Twojej firmy

Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy, Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Jak powinna wyglądać strona firmowa?

Podstawą każdej strony internetowej jest jej szata graficzna. Projekt graficzny Twojej strony powinien być przemyślany, przyjemny dla oka, a przede wszystkim intuicyjny. Klient już przy pierwszym wejściu powinien bez problemu odnaleźć interesujące go informacje jak np. dane kontaktowe.

Drugą połowę profesjonalnej strony firmowej stanowi jej zawartość, a więc dobrze napisane treści.

Dla Klientów, którzy samodzielnie chcieliby dokonywać zmian na stronie oferujemy oparcie strony o panel administracyjny (CMS), dzięki któremu możliwe będzie zarządzanie pełną zawartością stroną. CMS umożliwia rozbudowe strony o nowe zakładki, aktualizacje treści, zamieszczanie zdjęć i filmów.

Strony przyjazne dla urządzeń mobilnych

Rynek urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) jest teraźniejszością, a także przyszłością Internetu. Decydując się dzisiaj na stworzenie strony internetowej swojej firmy, warto zdecydować się na technologię RWD (responsive web design), dzięki której grono Twoich klientów zwiększy się o osoby korzystające z Internetu na telefonie czy na tablecie.

Przykładowe realizacje stron www

Hosting i domeny

Strona internetowa musi mieć swoją nazwę (domenę), a także opłacone miejsce na serwerze (hosting).

Doradzimy w wyborze domeny, zarejestrujemy ją dla Ciebie i przeprowadzimy przez cały proces – od stworzenia strony www do umieszczenia jej na serwerze hostingowym. Zapewniamy również stabilny hosting, nasze serwery kolokowane są w serwerowni OVH – jest to jeden z największych dostawców usług serwerowych w Europie.

Oferowane przez nas usługi są kompleksowe – jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy 99,9% satysfakcji z naszych usług.